Пошиття медичного одягу як альтернатива білому халату

 

Підбір тканин — першооснова пошиття медичного одягу

Медичний одяг нового покоління взяв від попередників найкраще і незмінне — якість, зручність, безпеку тканини. У цьому питанні не може бути альтернатив: замінювати добре на погане — нікому не потрібна справа. Ми, заручившись досвідом попередників, шиємо медичний одяг з сертифікованих тканин, що відповідають стандартам. Вони надійні, стійкі до забруднень, легко піддаються чистці навіть при низьких температурах, добре зберігають форму. Вони мають вологовідштовхувальну властивість, яка так необхідна медперсоналу для збереження власного здоров'я. Головне, що медичний одяг з цих тканин протестований на практиці провідними українськими лікарями й визнаний відмінним одягом для роботи медпрацівника.

В ногу зі стилем

Альтернатива в пошитті медичного одягу проявляється в дизайні. Тут ми відходимо від стандарту й враховуємо не лише сезонність та напрями діяльності (виготовлення халатів та  костюмів), а й особисті смаки, й сучасні модні віяння. Різноманіття типів, моделей, фасонів від висококваліфікованих модельєрів не лишать вас байдужими.
Родзинка нашого медичного одягу - різноманіття кольорів. Білий вже давно не заспокоює, а навпаки вносить певну напругу в спілкування лікаря з пацієнтом. Тож до вашої уваги медичний одяг в червоному, рожевому, сірому, синьому, блакитному кольорах та їх поєднанні.
Асортимент медичного одягу оновлюється постійно — маєте прекрасну можливість і на роботі йти в ногу зі стилем.

Успіх — у вдалій співпраці

Наша компанія при пошитті медичного одягу робить усе можливе, аби задовільнити попит покупців, здійснювати продуктивну співпрацю, постійно враховуючи ваші побажання. Вузька спеціалізація дозволяє зосередитися на основному, удосконалити основне. Ми з радістю зробимо саме ваш спецодяг особливим: нанесемо на нього символіку фірми, логотип, назву. Та вибір за вами: замовляйте готову модель медичного одягу з представлених на сайті або ж спроектуйте свою.
ТМ "Модний Доктор" гарантує найнижчу ціну у секторі пошиття високоякісного медичного одягу, короткі терміни виконання замовлень та знижки оптовим і постійним клієнтам.