Створюємо обличчя медзакладу

Звичайно, візитка лікарні або її відділення — це першокласні лікарі, їх позитивний досвід у нелегкій справі, сучасне обладнання. Проте є речі, які також відіграють неабияку роль у створенні обличчя медзакладу. До них належить і одяг медпрацівників, за допомогою якого можна з легкістю покращити загальну атмосферу. Ми знаємо, як виконати місію, й пропонуємо медичні халати оптом, щоб весь колектив став єдиним цілим.

Підвищуємо продуктивність, завдяки зручності

Медичний халат — це одяг, в якому лікар проводить більшість свого часу. Він, без сумніву, повинен бути зручним. Ми виготовляємо кожен медичний халат за всіма правилами підбору тканин та пошиття. У цьому нам допомагають лікарі-практики, постійно консультуючи нас та тестуючи продукцію. Тож, купуючи медичні халати оптом, ви будете впевнені, що кожен працівник почуватиметься зручно. Бо медичний халат від ТМ "Модний Доктор":

- виготовлений з сертифікованої тканини, що добре зберігає форму, не мнеться;
- укомплектований якісною фурнітурою;
- має зручний фасон;
- універсальний та практичний.

Почувайтеся в безпеці, щоб досягнути мети

Медичний халат — це одяг, в якому лікар повинен почуватися в безпеці. Медпрацівникам часто доводиться працювати в інфікованому середовищі. Тому необхідно дотримуватися чітких інструкцій, зокрема, одягати безпечні медичні халати, які:

- добре відштовхують вологу, наприклад, кров;
- можна швидко й легко відчистити від небезпечних забруднень.
Уся продукція ТМ "Модний Доктор" покликана створити найвищий рівень безпеки. А лікар, що почувається у безпеці, точно досягне поставленої цілі.

Купуйте медичні халати оптом - це вигідно

Практика медичних закладів замовляти спецодяг великими партіями вирішує безліч проблем:
- економія часу: малі терміни виконання замовлень забезпечуються тим, що на складі нашої фірми завжди є великий запас товару;
- зменшена вартість: при купівлі значних та повторних партій медодягу діє система знижок;
- поєднання універсальності в середині колективу та індивідуальності з-поміж інших медзакладів.
До того ж, вигідно купувати медичні халати в українського виробника, їх якість та дизайн сьогодні нічим не поступаються закордонним.

Ніхто не відміняв одвічного: зустрічають за одягом...

Ми робимо все, щоб зустріч лікаря і пацієнта створила якнайкращі враження. І обличчя вашого медичного закладу викликало довіру й породжувало надію у пацієнта. Ми допоможемо вам у цій нелегкій справі.