Будьте особливими! Як покращити імідж клініки за допомогою корпоративного одягу

Модний медичний одяг - це не просто забаганка сучасного світу та індустрії стилю. Так, він створений для того, аби лікар, по-перше, почувався комфортно, по-друге, виглядав стильно. Але це ще не все. В умілих руках, спеціальний одяг може стати фішкою вашої клініки та створити привабливу для пацієнтів картину. Адже естетика - це також потреба людини.

Як це може повпливати на імідж клініки?

1. Корпоративна єдність команди завжди надихає на якісне виконання роботи. Це може бути хорошим кроком для ще більшого здруження колективу, адже хороші відносини та взаємодопомога необхідні у кожній сфері, особливо у медицині.

2. Клієнт, котрий бачить презентабельне лице клініки буде переконаний у її стабільності на надійності. Серед великої кількості існуючих клінік, пацієнт обов'язково обере ту, яка виділяється корпоративною єдністю та стилем.

3. Імідж лікаря = імідж клініки. Як відомо, людину зустрічають за одягом. Чи актуально це для медичних працівників? Хороші відгуки про спеціаліста, рекомендації від знайомих та рідних, безумовно впливають на враження пацієнта, навіть до зустрічі з лікарем. Проте, що перше помічає людина, котра заходить в кабінет (і не важливо, чи чула вона про його професійні вміння чи ні)? Звісно, зовнішній вигляд. Стильна медична форма обов'язково справить враження. Погодьтесь, набагато більше довіри викликає акуратний та гарно вбраний лікар. А спеціаліст в брудному та неохайному одязі наштовхує на думку: «як той, хто не може доглянути за собою, може попіклуватись про моє здоров'я?»

4. Ну і до того ж, сучасні дизайнери виготовляють форму для медиків з максимально зручним кроєм, що забезпечує якість та швидкість роботи.

Декілька рекомендацій:

- щоб створити власний імідж не потрібно боятися новинок. На сучасному ринку представлений медичний одяг не лише в класичних білих кольорах. Ви можете розглянути варіанти модних нині рожево-сірих відтінків, бордових, синіх, фіолетових кольорів або окантовок. Сьогодні ви можете замовити пошиття принтованих халатів та костюмів. Для прихильників більш консервативних варіантів, є ідеї білих костюмів з ґудзиками іншого кольору;

- для пошиття корпоративного медичного одягу варто звертатись до хороших спеціалістів, адже це - лице компанії і форма повинна бути виготовлена на совість. Для того, щоб вона була функціональною, зручною, красивою та довговічною потрібні якісні матеіали.

Корпоративний одяг на замовлення пропонує компанія «Модний доктор». Ми представляємо широкий асортимент товарів найкращої якості та допоможемо створити імідж клініки.