Магазин медодягу “Модний Доктор” пропонує купити медичні аксесуари

На сьогодні медичний одяг в Україні в області продажу інтернет-магазинів є особливо актуальним. Адже купити в інтернет-магазині набагато простіше - вибрати модель з каталогу і замовити пошиття оптом для клініки можна всього парою кліків.

Залежно від використання, лікарі можуть носити халат чи медичні костюми. Крім зазначених видів стандартного спецодягу, в медичній практиці є висока необхідність використовувати і ряд аксесуарів, як медичні жилети, шапочки, рукавиці, пов’зки та інші засоби індивідуального захисту. Адже саме від них залежить якість праці того чи того спеціаліста та забезпечення безпеки для здоров’я.

Залежно від того, що ви бажаєте - хірургічний костюм купити, чи білий халат, шапочку, взуття, захисну маску - потрібно потурбуватися про якість цієї продукції. Саме у нашому інтернет-магазині ви зможете придбати не лише модні та якісні моделі спецодягу та медичних аксесуарів, але й ознайомитися з асортиментом їх фасонів та кольорів. Жилетка чи толстовка в стилі загальної форми не лише зігріє за необхідності, але й підкреслить високе ставлення працівника до своїх обов'язків.

Під час пошиття використовують тільки повітропроникні, зносостійкі та гігієнічні тканини, які чудово переносять багаторазові прання, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд. Стійкість цих тканин при пранні надзвичайно висока, що вкрай необхідно для затримання біологічної рідини і забезпечення бактерицидних, віроцидних властивостей для захисту медперсоналу від різних інфекцій. Одяг для медичних працівників високоякісний і служить від двох до шести років. Усі тканини, використані на нашому виробництві, м’яко очищаються від забруднень навіть при низьких температурах і не потребують підкрохмалювання.

Найчастіше медичні халати використовують лікарі, медсестри у поліклініках, однак більш поширеними сьогодні є варіанти медичного костюма. Він зручніший у використанні і особливо популярний серед хірургічного персоналу. Тут можна вибрати для себе медичний одяг у зеленому, синьому та білому кольорах, який підкреслить ваш статус, а також індивідуальність в очах пацієнтів. Модні медичні халати являються ідеальними й комфортними, що є основною вимогою сучасного виробництва.

Медичний магазин “Модний Доктор” займається реалізацією медичних халатів і медичних костюмів медпрацівників та сфери обслуговування, а також виготовленням корпоративного одягу, одягу для салонів краси та промоакцій. Виробництво медичного одягу відповідає всім нормам стандарту якості, вирізняється міцністю тканин та вишуканістю фасонів. Кожна модель є стильною, елегантною і водночас практичною.

Наші переваги:

  • власна виробнича база;

  • низька ціна в секторі високоякісної продукції;

  • весь товар повністю сертифікований;

  • сучасні тканини та фурнітура;

  • висококваліфіковані модельєри;

  • короткі терміни виконання замовлень;

  • завжди наявність асортименту товару на складі;

  • високі знижки для постійних клієнтів.

Отже, із зазначеного вище можна сказати, що продаж медичних халатів, а також інших медичних аксесуарів досить зручно здійснювати саме у нашому інтернет-магазині “Модний Доктор”.

Співпрацюйте з нами і Ви без сумніву переконаєтесь у цьому.