«Модний Доктор» - каталог кращих цін на ексклюзивний спецодяг

Уже 10 років першість серед виробників спецодягу для медперсоналу утримує компанія «Модний Доктор». Каталог моделей, які можна купити у нас, набагато ширший, ніж у конкурентів, і регулярно поповнюється новими надходженнями модного і сучасного одягу. І це не враховуючи індивідуальних замовлень на пошиття корпоративного одягу.

Медичний халат - не просто уніформа персоналу, але важливий елемент успішної професійної діяльності. Як відомо, думка про людину, його здібності, характер часто формується суб'єктивно на підставі першого враження. А тому лікар, санітар або навіть студент-медик повинен завжди справляти враження солідного, впевненого і сучасного фахівця. Також, від того як виглядає форма медична кожного співробітника установи, залежить початкова і стійка думка про роботу всієї клініки, лікарні, лабораторії і т.д.

Як і уніформа військових, спецодяг медпрацівника показує його спеціалізацію (реанімація, співробітник швидкої допомоги, хірург) і посада (лікар, медсестра, молодший медперсонал).

Чоловіча медична форма зазвичай передбачає класичний, строгий пошив - світлі брюки і халат довжиною до колін. Цей варіант був популярним раніше через можливість носити домашній одяг, а халат грав роль захисної накидки за малу ціну.

Стандартний медичний костюм жіночий більш різноманітний за фасоном, але тільки у «Модного Доктора» каталог представлений настільки широким асортиментом.

Якісні сучасні моделі медичного спецодягу від компанії виготовляються з кращих тканин, які мають підвищений захист від внутрішньолікарняних інфекцій, не мнуться і тримають первинну форму навіть при активному носінні, частому пранні, регулярній дезінфекції.

Модна, стильна, безпечна і ергономічна спецформа виключає всі причини використання домашнього одягу на роботі. Стають дедалі популярнішими моделі чоловічих костюмів без довгого, а тому не зовсім зручного халата. І що може більше порадувати жінку-медика на роботі, ніж можливість купити безліч варіантів форми! Модний медичний одяг різного покрою і кольору, з різними комірцями, зав'язками або на ґудзиках і кнопках - для найстильніших і сучасних дам.

Стрімко йде той час, коли одноманітна білизна лікарняних приміщень і персоналу вважалася найкращим середовищем для пацієнта. Сучасні вчені, психологи доводять, що різнобарвна форма персоналу набагато приємніше сприймається хворим, викликає оптимізм і повертає віру в швидке одужання.

Світ змінюється. Разом з ним змінюємося, розвиваємося і ми!

Компанія «Модний Доктор» за 10 років роботи в сфері виробництва одягу для фахівців змогла завоювати довіру і любов цілих міст. Наші постійні покупці високо цінують професіоналізм, з яким ми приступаємо до виконання кожного замовлення на розробку індивідуального дизайну і пошиття спецодягу.

Саме заради наших клієнтів ми намагаємося бути завжди на крок попереду запитів, розробляючи нові моделі жіночих і чоловічих костюмів медпрацівника, офіціанта, кухаря та інші.

Корпоративний одяг на замовлення від «Modern Doctor» - це завжди висока якість. Адже:

ВИ ДБАЄТЕ ПРО НАС - МИ ПОДБАЄМО ПРО ВАС.