Медичний одяг «Модний Доктор» копіюється - значить ми кращі!

Деякі виробники спецодягу представляють моделі, які виглядають так само, як медичний одяг «Модний Доктор». Купити і спробувати скопіювати - це ще не означає, що вийде.

Пошиття спецодягу у нас виробляється на підставі величезного досвіду в цій сфері, а також вона випробовується в медичних центрах. Тому моделі в каталозі одягу від «Модний Доктор» завжди безпечні і зручні одночасно.

Чому нас копіюють?

  • Це означає, що ми визнані кращими виробниками одягу для фахівців.
  • Це свідчить про нашу популярность.
  • Це означає, що бренд «Модний Доктор» став синонімом якісного спецодягу.
  • А наш величезний асортимент продукції відповідає попиту, при всьому різноманітті смаків, стилів, потреб суспільства.

Регулярні оновлення каталогу згідно сезонів, модних течій, нових відкриттів науки в медичній сфері залучають до нас все більше покупців, що цінують своє здоров'я і стиль.

Конкуренти часто пропонують схожі моделі на наші, але виробляють їх з дешевих, непрактичних тканин. Такий одяг вже після кількаразового прання втрачає колір, форму і загальну привабливість. До того ж, часто ці тканини швидко накопичують електричний заряд і «кусаються», до них примагічуєтся різне дрібне сміття, в тому числі - хвороботворні організми. Такий одяг не "дихає", що вже обтяжує роботу в довгу зміну медика.

Не купуйте дешевий синтетичний медичний халат - ціна може зіграти злий жарт.

У наш час менше заплатити - зовсім не означає заощадити. Як говорив барон Ротшильд: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі».

Тканини, які не пройшли спеціальне просочення водовідштовхувальними засобами - потенційно небезпечні для здоров'я медика. Одяг кухаря зі звичайних полімерних матеріалів потенційно небезпечний для життя! Він легко займається і плавиться, викликаючи важкі опіки.

Компанія «Модний Доктор» пропонує високоякісну продукцію, яка:

1. Завжди безпечна.

2. Безумовно ергономічна.

3. Класична або модна і стильна - на Ваш вибір!

4. Доступний спецодяг від виробника.

5. Купити можна з доставкою в регіони, причому замовлення більш ніж на 1000 грн ми доставимо безкоштовно!

6. Результат роботи наших дизайнерів - регулярні оновлення каталогу і унікальні рішення для індивідуальних замовлень на пошиття корпоративного спецодягу.

7. Різні готівкові та безготівкові способи оплати - ми йдемо в ногу з часом.

Здорова конкуренція, на наш погляд, потрібна як стимулятор для подальшого розвитку. «Модний Доктор» з легкістю приймає виклики інших виробників спецодягу вже протягом 10 років - і залишається визнаним лідером.

Адже для нас головне - це довіра наших клієнтів, їх любов. Тому на спроби копіювання наших моделей ми відповідаємо створенням нових - стильні, модні, ексклюзивні і завжди красиві медичні халати, костюми, толстовки, жилетки і багато іншого - для Вас!

«Модний Доктор» - магазин якісного спецодягу для сучасних фахівців!