Магазин «Модний Доктор» - купити спецодяг №1 для спеціалістів

Медичний одяг повинен відповідати ряду вимог, але в основному тих, що стосуються матеріалу, а не фасону. Тому навіть дивно, що класичний білий халат так довго залишався єдиним варіантом як чоловічої, так і жіночої медичної форми.

Можливо, це одна з причин, за якою магазин «Модний Доктор» є визнаним вибором фахівців №1 серед виробників медичного одягу.

Власне медичний халат прийшов з арабського світу, де лежать витоки всієї сучасної лікарської практики. Це єдиний елемент домашнього одягу, прийнятий як спецодяг. Такий вибір був зроблений з цілком об'єктивних причин того часу. Лікарю потрібен вільний, легкий одяг, в якому було б зручно працювати, але який закриває все тіло і захищає від можливих інфекцій. Також, халат можна швидко зняти при мінімальному контакті з верхньою його поверхнею.

Але історія медичного спецодягу торкнулася нас порівняно недавно. Всього років 150 тому лікарі працювали в своєму повсякденному одязі, лише використовуючи поверх нього накидку або фартух. За різними відомостями, мед халат почали одягати під час Кримської війни в обороні Севастополя, або в Російсько-турецькій кампанії (1877-1878 рр), або вже в 1880-х роках в Петербурзькому госпіталі ім. Бурденко.

У будь-якому випадку, білий медичний халат прослужив довгу і гарну службу всім нам. Але, на відміну від реалій минулого, сучасні технології дозволяють зробити роботу лікаря ще більш зручною.

Каталог медичного одягу «Модний Доктор» пропонує купити форму, що відповідає всім вимогам з безпеки:

  • Легкі тканини і ергономічний дизайн робить роботу зручною.
  • Новітнє водовідштовхувальне просочення мінімізує внутрішньолікарняні небезпеки. З оброблених поверхонь рідини, зокрема кров, стікають як по склу, практично не залишаючи слідів.
  • Такі тканини також відштовхують інші види забруднень і легко відпираються.
  • Одяг довгий час не мнеться і утримує початкову форму. У медперсоналу зазвичай досить довгі зміни і при цьому високі вимоги до чистоти і акуратності зовнішнього вигляду.
  • Виробництво медичного одягу змушене використовувати особливі тканинні суміші, що володіють підвищеною стійкістю до стирання в умовах інтенсивної носки, частого прання і регулярної обробки дезінфікуючими препаратами.

Медичний і корпоративний спецодяг від «Модний Доктор» (Хмельницький) прослужить Вам більше 5 років, що підтверджують наші дослідження. У каталозі величезний асортимент моделей на будь-який смак - консервативні білі халати, модні жіночі костюми, особливі дизайнерські рішення для молоді.

Також ми надаємо послуги розробки будь-якого корпоративного одягу, нанесення бренду і пошиття спецодягу за індивідуальним замовленням.

Чекаємо Вас!