Спецодяг для кухаря - ціна презентабельності закладу

Як відрізнити кухаря від будь-кого іншого? Звичайно ж, за його одягом! Це одна з головних причин, навіщо потрібна форма для персоналу кафе, ресторану або бару.

Фартух і ковпак - неодмінні атрибути будь-якого поважаючого себе Короля кухні. Можна подумати, що яка різниця як виглядає ваш кухар, адже його ніхто не бачить... Але життя підкидає різні сюрпризи. Деякі «високі гості» раптом можуть виявити бажання побачити головного кухаря ресторану - подякувати за чудово виконану страву, або навпаки - висловити якусь претензію. І навіть господар закладу далеко не завжди і не всім зможе відмовити в такому проханні.

Спецодяг кухаря - це не тільки данина стилю. Вона також повинна захищати його від різних пригод на кухні. Як старанно не інструктуй персонал з техніки безпеки, але від випадкових бризок гарячої води, а то і розпеченої олії ніхто не застрахований. Випадковості іноді дійсно випадкові.

Тому одяг офіціанта і кухаря повинен бути виконаний з якісних негорючих матеріалів. Фартух і принаймні передня частина брюк виконує функцію «броні» від високотемпературних бризок. Взуття — аж ніяк не кросівки, а шкіряне і закрите, в ідеалі - ортопедичне, так як в більш-менш хорошому закладі кухар весь період роботи знаходиться на ногах, контролюючи все що тільки можна контролювати на кухні.

Куртка або кітель просто необхідна на відкритих кухнях, та й на закритих часом стане в нагоді.

В ідеалі тканина кухарського спецодягу, як і форма для офіціантів, повинна бути спеціальною, відштовхуючою бруд і жир, але при цьому не повинна заважати працювати. Часто окремі частини костюма мають «дихаючі» вставки - дуже корисні в умовах високої температури на кухні і роботи в швидкому темпі.

У наш час не тільки елітні заклади замовляють ексклюзивний дизайн одягу для всього персоналу. Тепер нерідко навіть в невеликих і літніх кафе співробітники одягнені в уніформу однакового стилю, з логотипом і в кольорах компанії. Це нормальне явища в країнах Заходу і стрімко поширюється у нас.

Спецодяг для працівника є своєрідною рекламою підприємства, а також показником рівня обслуговування, уваги до співробітників і клієнтів. 

ТМ «Модний Доктор» пропонує найсучасніший одяг для персоналу лікарень та закладів громадського харчування:

  • Одяг для швидкої допомоги;

  • Хірургічні костюми;

  • Медичні халати - як класичні білі, так і інші колірні і стилістичні варіанти;

  • Кухарський одяг, форма для офіціантів і т. д. 

«Модний Доктор» - якісний і стильний корпоративний спецодяг для кухарів. Купити у нас - простіше простого!

Замовте в нашому каталозі продукції на суму понад 1 000 грн і доставка буде безкоштовною.