Медична форма — вимоги, вибір, ціна

Спецодяг лікаря — не просто атрибут, а окремий елемент лікарської етики, що постійно супроводжує його діяльність. Медична форма повинна мати ряд властивостей, що покликані забезпечити захист, ергономічність, зручність роботи лікаря. Вона повинна пропускати повітря та надавати можливість швидкої стерилізації, мати високу зносостійкість та не накопичувати електричний заряд. Також існують окремі вимоги до спецодягу різних лікарських напрямків — хірургічний костюм жіночий та чоловічий, для працівників швидкої, реанімації тощо.

При цьому стиль медичного одягу стоїть окремим пунктом і залишає достатньо простору для творчості дизайнера, не порушуючи при цьому вимоги ГОСТ.

Саме тому ТМ «Модний Доктор» заявляє — потрібно купити медхалат? Зверніться до нас!

Класичні строгі білі халати можна відпустити в минуле, адже у нас є чимало різноманітних стилістичних та кольорових варіантів одягу. Сучасні лікарі, а тим більше студенти медики, тепер можуть бути собою — бути модними лікарями.

На відміну від дешевої китайської продукції магазин «Модний Доктор» пропонує тільки якісний, а отже безпечний одяг. Наша форма в повному обсязі враховує специфіку роботи медперсоналу різної спеціалізації, виробляється з тканин із антибактеріальними, противірусними властивостями, а також витримує автоклавування та хлорування для швидкої та якісної стерилізації. Високостійкі тканини Лідер 210, Премьер 180, Бязь (Росія), Панацея, Габардин, які ми використовуємо, довгий час витримують експлуатацію без втрати форми, стійкі до забруднень, легко відчищаються.

Сьогодні особлива увага приділяється бар’єрній функції спецодягу лікаря у зв’язку із поширенням ВІЛ/ СНІДу. Сучасні моделі медичних халатів шиють із спецтканин, із яких рідина, в тому числі кров повинна збігати як по склу, практично не залишаючи слідів.

Класичний строгий фасон медодягу відходить у те минуле, коли форма для чоловіків та жінок відрізнялась лише розмірами. «Модний Доктор» пропонує працівникам державних та приватних клінік обрати свій стиль. Особливо широко наша продукція ціниться прекрасною половиною людства та молоддю, тому ми раді представити ряд жіночих моделей для будь-якої лікарської спеціалізації.

До того ж, кожні 2-3 місяці компанія представляє нові рішення, а також охоче візьметься за індивідуальне замовлення з розробки корпоративного стилю.

ТМ «Модний Доктор» - тільки якісний спецодяг, тільк стильні моделі на будь-який вибір!

Купіть ексклюзивний одяг — створіть власний, унікальний імідж.