Досвідчений лікар? Фахівець-початківець? Студент-медик? У будь-якому випадку — будь в тренді!

Ви до сих пір носите звичайні білі медичні халати? Тоді вам точно пора дізнатися про магазин стильного медичного одягу «Модний Доктор». Цей виробник не боїться запропонувати революційні рішення для людей, які кожен день стоять на сторожі людського здоров'я і захищають від різних хвороб наші життя.

Дотримуватися консервативних радянських традицій — це зовсім не означає бути успішним і шанованим фахівцем. Дозвольте вашому одязі безпосередньо впливати на підвищення вашого настрою, на рівень працездатності і показники продуктивності. Проявляйте свою індивідуальність, дивуйте своїх пацієнтів, будьте справжніми і життєрадісними. Адже позитив — це найважливіше в створенні сприятливого психологічного клімату в медичному закладі.

Фахівці «Модного Доктора» подбали про те, щоб кожен відвідувач їхнього магазину зміг підібрати для себе відповідний наряд: тут халати для студентів медичних навчальних закладів, для початківців фахівців, які хочуть яскравим стилем заявити про свій професіоналізм, медичні костюми для досвідчених лікарів. Дизайнери із задоволенням візьмуться за індивідуальне замовлення, адже головне завдання виробника — зробити товар, що задовольняє всі потреби і побажання клієнта.

Разом з «Модним Доктором» ви з легкістю створите унікальний корпоративний стиль і поліпшите свій імідж: розробіть разом з колективом емблему, значок або логотип вашого лікувального закладу і ми нанесемо його на медичний одяг для ваших працівників.

Яскраві новинки від бренду виходять кожні 2-3 місяці, що дозволяє всім працівникам сфери охорони здоров`я перебувати завжди в тренді, бути модними і висловлювати свою індивідуальність. До речі, можливість проявити і реалізувати себе дуже впливає на робочий потенціал медперсоналу, на загальний настрій в колективі і навіть на стресостійкість!

Хтось, звичайно ж, захоче гукнути: «А як же пацієнти? Що ж вони подумають про заклад? Адже це не серйозно». А ми відповімо, що несерйозно — це думати, що від кольору одягу працівників залежить їхній рівень професійності, знання і досвід. Не серйозно вважати, що монотонний білий може створити адекватну атмосферу для одужання пацієнта, що він може навіяти позитивні і життєстверджуючі думки. А вже якщо торкатися такого сегменту пацієнтів, як молодь, то «кольорова революція» в медичній сфері навпаки допоможе їм розкритися і довіритися лікарям. Так вони будуть відчувати схожість, релевантність по відношенню до себе.

Якщо ви - досвідчений лікар, медичний фахівець, який тільки розпочинає кар’єру, студент-медик, заходьте на сайт магазину «Модний Доктор»! Відчуйте себе лікарями нового покоління — сучасними охоронцями людського здоров'я.