Літня колекція «Модний Доктор»: нові колірні рішення, полегшені тканини

Будь-який спеціальний одяг піддається різним модифікаціям разом зі зміною сезону. У холодну пору року переважно вибирають зручний і щільний одяг, який не обмежує рухів, але в той же час добре захищає від переохолодження. Медичний одяг тому не виключення. До того ж, така серйозна професія вимагає максимальної уваги — ніщо не повинно відволікати лікаря від його роботи. Зимові вбрання медичного персоналу не дуже блищать різноманітністю і індивідуальністю, адже, повторимо ще раз, найголовніше — комфорт.

Літо ж надає виробникам спецодягу більше простору для творчості. Створюючи нові повітряні і барвисті робочі наряди, наші дизайнери скористалися всіма перевагами: полегшені тканини з поліестеру і бавовни, живі і радісні кольори, цікавий декор костюмів (кишеньки, коміри, гудзики, застібки, пояси та ін).

Нові моделі не просто створюють зручні умови для роботи медперсоналу, а також сприяють створенню сприятливої атмосфери всередині колективу. Незвичайні ідеї наповнюють кожен робочий день лікаря новими фарбами і відчуттями, підвищуючи його працездатність і прагнення до саморозвитку.

Користь таких кардинальних експериментів неодноразово доводили вчені. У ході дослідження виявилося, що «кольорова» атмосфера сприятливіше впливає на пацієнтів, ніж консервативна біла форма лікарів. Це пов'язано з асоціативним ланцюжком: білий-медичний халат-лікарня-хвороба-довге лікування і так далі. Тобто білий не викликає позитивного настрою. Медичні костюми «Модний Доктор» навпаки викликають схвальні емоції, пов'язані з домом, рідними і, врешті-решт, з барвистістю і динамічністю життя.

Це не всі плюси літньої полегшеної колекції модного одягу для лікарів! Імідж вашої клініки: скільки часу ви приділяєте роботі над ним? Чи ви вважаєте його абсолютно не важливим для такого типу закладу? Даремно! Сьогодні пацієнти нарешті почали піклуватися не тільки про своє здоров'я, а й про сервіс обслуговування в лікарнях. Так як в нинішній час кожна людина має право вибору і сам вирішує куди їй звернутися за допомогою, то вам просто необхідно задуматися про враження, яке справляє ваша медустанова. Відгук клієнтів на 100% буде формуватися з першого, що потрапить в їхні очі. Нехай же це будуть яскраві, соковиті і життєрадісні костюми ваших фахівців. Покажіть суспільству, що ви не боїтеся змін, що ви рухаєтеся в ногу з часом і робите все для комфорту своїх пацієнтів.

Зацікавилися? Заходьте на наш сайт, щоб дізнатися докладніше про наше виробництво і товари. Додайте наші сторінки в закладки, щоб бути в курсі всіх новин від «Модного Доктора».