Формений, красивий медичний одяг, повинен не тільки дисциплінувати медпрацівників, а й гармонізувати навколишнє середовище, не засмічувати його своїм зовнішнім виглядом, а сприяти швидкому і легкому контакту з пацієнтом, вселяючи в нього віру на одужання, закликаючи до радості життя.

Чимало приділяється уваги в сучасній медицині впливу модних медичних препаратів на процес одужання пацієнтів. Але також важливо приділяти увагу душевного комфорту відвідувачів медичних закладів. А вони в першу чергу довіряють не назвам новомодних новинок фармацевтичної продукції, а зовнішньму вигляду лікаря. Від його презентабельності залежить подальша взаємодія між пацієнтом і медичним закладом.

ТМ "Модний Доктор" пропонує одягнутися всім медпрацівникам в кращих модних традиціях. Компанія пропонує відійти від стандартних білих кольорів
і розбавити монотонну стерильність медичних установ, створюючи домашню обстановку, завдяки якій знімається напруга у пацієнтів.

При пошитті медичних халатів використовуються всі доступні нові технології. І навіть незважаючи на те, що це формений спецодяг, все одно нові види халатів розробляються талановитими дизайнерами. Але зовнішній вигляд є далеко не головним показником привабливості в медичних халатах. Не варто забувати, що лікарі в них знаходяться на роботі, а робота більшості з них щодня пов'язана з життям і здоров'ям інших людей. Тому головними якостями медичного халата були, є і ще надовго залишаться зручність і практичність. Медичний халат повинен бути скроєний так, щоб усі повсякденні та необхідні інструменти завжди були під рукою у лікаря або медичної сестри. Тому при розробці дизайну нових моделей медичних халатів велика увага приділяється наявності, кількості та формі кишень.

Окремим напрямком є естетична косметологія. Косметологи, що працюють в салонах краси, спа-центрах, косметологічних кабінетах, також потребують одяг (медичні халати, костюми, шапочки), що поєднує в собі елегантність зовнішнього вигляду і високі експлуатаційні якості. В даному випадку тканина виконує іміджеву роль. Для пошиття медичних халатів і костюмів для співробітників індустрії краси вибираються найбільш модні і стильні тканини різних кольорів. Поширене декоративне оздоблення медичних костюмів і використання різнопланової фурнітури.

У медичному одязі
широко використовується яскрава і оригінальна фурнітура - це і шовкові пояси, і контрастні канти, і оригінальні гудзики, блискавки, застібки, хлястики. Промисловість вже давно налагодила випуск фурнітури з медичної символікою.