Ринок спецодягу, до якого належать і халати для медичних працівників, не пустує ні дня. Для численних приватних і державних клінік завжди знайдеться великий вибір найрізноманітнішого спецодягу, який відповідає всім необхідним стандартам.

При цьому виробники не забувають, що більша частина їхніх потенційних покупців все-таки жінки, і медичні халати при всій їх надійності і строгості виглядають по-справжньому стильно, що добре позначається на загальному образі лікаря або медичної сестри. Важливим фактором є тканина і матеріали, які використовуються при пошитті медичних халатів.

Думка, що можна взяти для пошиття будь-яку тканину, є в корені невірною. Матеріал медичного халата зобов'язаний відповідати суворим відповідностям різних ГОСТів і мати всі необхідні сертифікати.

Вимоги, що пред'являються до тканин для медичних халатів та медичних костюмів, стосуються крово-, водовідштовхувальних властивостей, необхідних для утримання біологічних рідин і бактерицидних властивостей захисту медперсоналу від внутрішньолікарняних інфекцій.

Сьогодні цим вимогам відповідають сумішеві тканини (бавовнянополіефірні). Міцність цих матеріалів на прання дуже висока, вироби з них виблискують первозданною білизною або зберігають закладений колір. Є також так звані бар'єрні тканини, створені за допомогою передових технологій. У таку тканину не проникає рідина. Тому кров скочується з неї, як краплі по склу, захищаючи лікаря від можливих гепатиту, СНІДу, та ін інфекцій. Оскільки лікар велику частину часу проводить в середовищі, схильному до захворювань, тому його медичний халат повинен завжди легко чиститися і піддаватися обробці.

Крім цього, тканина будь-якого медичного халата повинна володіти такими властивостями, як прекрасна терморегуляція і підвищена немнучість. Медичний халат без яких-небудь з перерахованих вище вимог використовувати в установах заборонено.

Медичні халати ТМ МОДНИЙ ДОКТОР виготовляються з тканин: Лідер 210, Прем'єр 180, Бязь (Росія), Панацея, Габардин. Всі ці тканини прекрасно зберігають форму, стійкі до забруднень, м'яко очищаються навіть при низьких температурах і не вимагають подкрахмалювання. Одяг з таких тканин, з урахуванням якості виготовлення, служить від 2 до 5 років.